Przygotuj się do Armagedon Active z Move Factory!


Przygotowanie do Armagedonu w Łodzi na zajęciach OCR w Move Factory

Już za 5 tygodni w Łodzi odbędzie się jeden z najlepszych biegów przeszkodowych – Armagedon Active. Dlatego też najbliższe 4 treningi OCR w naszym studiu treningowym poświęcone będą przygotowaniom do tego właśnie biegu.

Przygotuj się do Armagedonu z Move Factory

Na kolejnych spotkaniach OCR:

  • 25.09 – godzina 11:00
  • 2.10 – godzina 11:00
  • 9.10 – godzina 11:00
  • 16.10 – godzina 11:00

Zajmiemy się przede wszystkim rozpracowaniem oraz nauką pokonywania najpopularniejszych przeszkód, poprawimy wydolność oraz wzmocnimy chwyt, który jest jednym z ważniejszych elementów na trasie.

Zapraszam wszystkich, niezależnie od tego czy chcą pierwszy raz wystartować w takim biegu, czy regularnie biorą udział w tego rodzaju imprezach sportowych. Nieważne jaki jest twój poziom, treningi będą dopasowane indywidualnie do każdego uczestnika, tak aby skorzystali zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni zawodnicy.

Jak zapisać się na trening OCR?

Z uwagi na ograniczoną ilość uczestników zajęć, obecność na zajęciach musi zostać poprzedzona wcześniejszym zapisem. Takich zapisów można dokonać za pośrednictwem wiadomości prywatnej w mediach społecznościowych Move Factory lub Kiępisty Trener Personalny lub pod numerem telefonu: 503701222 (SMS/Telefon).

O tym, jak wyglądają nasze zajęcia OCR przeczytacie więcej TU

*Koszt zajęć to 20 zł płatne przed zajęciami w Studiu.
Zawodnicy RAJSPORT ACTIVE trenują za darmo po wcześniejszym zapisie.

Co to jest Armagedon Active?

Armagedon to ekstremalny bieg z przeszkodami. Na trasie czekają uczestnika nie tylko kilometry do pokonania, ale również przeszkody sztuczne i naturalne. Zadaniem uczestnika jest pokonanie go w możliwie najlepszym czasie.

Do wyboru dla uczestników są cztery dystanse:

  • Dzik – około 10 km i około 50 przeszkód do pokonania ( limit czasowy: 180 minut);
  • Loszka– około 5 km i około 30 przeszkód (limit czasowy 120 minut) + fala Elite w ramach dystansu Loszka(inf. w pkt. 8) od 16 r.ż.;
  • Warchlak1km, bieg przeszkodowy dla rodzin, limit 100 dzieci (limit około 15 minut) (informacje o biegu Warchlak u dołu regulaminu) od 3 r. ż. (info u dołu regulaminu);
  • Knur– około 5 km, bieg dla zabawy, bez pomiaru czasu, uczestnik sam wybiera, które przeszkody pokonuje. Brak klasyfikacji końcowej. Nie obowiązuje karna pętla. Obowiązuje limit czasowy 120 minut.

Dodatkowo podczas zawodów odbywa się również fala Elite, która biegnie na dystansie Dzika i Loszki. To opcja dla osób zaawansowanych, z uwagi na nieco inne zasady w niej panujące i sporą atmosferę rywalizacji na trasie. 🙂

 

Armagedon i move factory