Move Camp 3.0. – obóz treningowy


Obóz treningowy – Move Camp | 3. edycja 

To już trzeci raz jak organizujemy obóz treningowy MOVE CAMP i planujemy uciec z miasta w poszukiwaniu aktywnych wrażeń i przełamania codziennej rutyny. Tym razem zaplanowaliśmy aż 5 dni, podczas których zapewniamy porządne wietrzenie głowy, pyszne jedzenie bazujące na lokalnych wyrobach, codzienne treningi o różnych stopniach intensywności, relaks w spa i wiele wiele więcej.  

W ciepłej wiosennej aurze, z latem już czekającym za rogiem, wśród zieleni, pięknych widoków i świeżego powietrza gór izerskich. Tak właśnie planujemy spędzić początek czerwca. 

Dlaczego warto wybrać się na obóz treningowy MOVE CAMP?

Nasze obozy to nie tylko idealny sposób na aktywne spędzenie czasu, ale również możliwość poznania wspaniałych ludzi (wiemy co mówimy, nawet najwięksi introwertycy gościli na naszych treningach, wieczorach gier i bawili się razem z nami… no i oczywiście jechali ponownie ;)). Do tego układamy plan dnia w taki sposób, by zachować dystans pomiędzy zaplanowanymi aktywnościami, a czasem wolnym. Wiemy, że każdy odpoczywa inaczej i na to właśnie dajemy przestrzeń i wachlarz możliwości. 

Na naszych obozach NIC NIE MUSISZ, ZA TO WSZYSTKO MOŻESZ. 

3. edycja MOVE CAMP – co tym razem Was czeka?

Gdzie jedziemy? 

W piękne miejsce o wyjątkowym klimacie -> ISANDS, Chromiec, Góry Izerskie.

Malowniczo położony ośrodek wyposażony w salę treningową, ściankę wspinaczkową, sauną, basenem, ruską banią i jacuzzi. Na 2 piętrach zlokalizowane są pokoje 2-3 osobowe z dostępem do prywatnej łazienki. We wspólnej przestrzeni znajduje się jadalnia, kuchnia, salon i taras. Na terenie posesji znajduje się również parking. 

Isands znacie już z poprzedniej edycji. Tym razem jednak zobaczycie je w zupełnie odmienionej wersji. Nie dość, że wiosną miejsce to odkryje zupełnie nowe możliwości – boisko do grania, treningi na świeżym powietrzu, taras, altanka z grillem i poranny rozruch na tarasie wśród budzącej się przyrody, z pięknym widokiem. Do tego, tym razem czeka Was na miejscu mała niespodzianka… Powstał bowiem basen, z którego uroków będzie można korzystać do woli! Tak tak, nie inaczej. Tym razem koniecznie trzeba będzie zapakować ze sobą dodatkowe kąpielówki i klapki. 😉

Kiedy jedziemy? 

Move Camp 3.0. odbędzie się w dniach: 31.05-4.06.2023r.

Ile kosztuje obóz? 

Koszt uczestnictwa w obozie to 1600 zł/osobę. W tej cenie zawierają się już wszystkie koszta: zakwaterowanie, wyżywienie, opłacone atrakcje i treningi. 

[PROMOCJA: W przypadku płatności do końca marca, cena to 1450 zł/osobę]

Jak się zapisać? 

Z uwagi na ilość chętnych w tym roku, nie prowadzimy rezerwacji miejsc. O zapisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wpłatą 50% ceny na konto: 51 1140 2004 0000 3302 7702 0919 lub bezpośrednio u trenera. 

Drugą część wpłaty należy uregulować do 30.04.2023r. 

W przypadku zrezygnowania z udziału do 30.04 zwracana jest całość uiszczonej wpłaty. Po tym terminie zwrotowi podlega jedynie 50% wpłaconej kwoty.

Masz pytania? 

Napisz do nas: kontakt@movefactory.pl lub zadzwoń: 787023272
Nie wiesz, jak przygotować się na obóz sportowy? Sprawdź – TU 

Jak wyglądały poprzednie edycje naszego obozu treningowego Move Camp?

Za nami już 2 wyjazdy. Pierwszy od najbliższej edycji dzieli rok, na drugi wyjechaliśmy w listopadzie. Oba wspaniałe, z których każdy przywiózł mnóstwo uśmiechów, dobrej energii i wspomnień. Oba również bardzo różne – głównie z uwagi na pogodę i miejsce. Jedno jest pewne…  3. edycja przebije poprzednie na głowę. Możecie nam wierzyć. Planujemy bowiem dużo fantastycznych emocji i przygód. Nie może Was zabraknąć.

Obejrzyj film na naszym IG – [film]

Dołącz do wydarzenia, by być na bieżąco – [wydarzenie na FB]

Obóz treningowy move camp 2.0.

Obóz treningowy move camp 2.0.

isands - enklawa sportu

Obóz treningowy move camp 2.0.

Obóz treningowy move camp 2.0.

isands góry izerskie

isands enklawa sportu - oboz treningowy

isands ośrodek sportu

Obóz treningowy move camp 2.0.

Move Camp 1.0. - obóz treningowy

trening na obozie treningowym

move camp 1.0. - obóz treningowy

trening boot camp

move camp 1.0. - obóz treningowy

trening na świeżym powietrzu

move camp 1.0. - obóz treningowy

move camp 1.0. - obóz treningowy

move camp 1.0. - obóz treningowy