Weekend darmowych treningów w Move Factory


Kochani, mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie. Planujemy zorganizować weekend darmowych zajęć dla tych, którzy chcieliby sprawdzić, co kryje się za ofertą Move Factory.

W sobotę 27 kwietnia w godzinach 10:00-18:00 odbywać będą się treningi personalne, podczas których zostanie przeprowadzone krótkie wprowadzenie/wywiad, niezbędny do efektywnego i bezpiecznego przeprowadzenia zajęć oraz pokazowy trening. Cała forma będzie miała charakter pokazowy, byście mogli poczuć pełen klimat naszego studia. To doskonała okazja również do porozmawiania z trenerem, poznania go i zadania mu nurtujących Was pytań.

W niedzielę 28 kwietnia w godzinach 10:00-12:00 odbywać będą się darmowe konsultacje trenerskie wraz z przeprowadzeniem badania FMS. O godzinie 13:00 odbędzie się pokazowy trening grupowy Boot Camp. Zajęcia Boot Camp to świetny sposób na przygotowanie organizmu do popularnych biegów z przeszkodami (OCR) oraz wzmocnienia siły mięśni, kondycji i wydolności.

Na wszystkie rodzaje zajęć: treningi personalne, konsultacje z badaniem FMS oraz trening grupowy obowiązują zapisy. Można ich dokonywać pod numerem telefonu: 502263272 lub 503701222, w formularzu na stronie lub mailowo: kontakt@movefactory.pl

Serdecznie zapraszamy ?