Święta w Move Factory


Okres Świąteczny to magiczny czas w roku, w którym zwalniamy i cieszymy się wyjątkową, udekorowaną bombkami, światełkami i ozdobami codziennością. Zaczynamy patrzeć na rzeczywistość nieco inaczej i wyjątkowo silne staje się również u wielu pragnienie zrobienia czegoś miłego nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Przychodzi również czas refleksji i podsumowań bieżącego roku.

Z tej okazji postanowiliśmy podziękować wszystkim naszym podopiecznym za mijający wspólny rok obdarowując ich drobnymi upominkami. Każdy otrzymał od nas ręcznie pakowane herbatki o zimowych nutach smakowych. 😊 Mamy nadzieję, że uprzyjemniają i rozgrzewają Wam te długie, zimowe wieczory.

Dodatkowo w tym roku postanowiliśmy również pomóc tym, którzy nie mają w życiu tak łatwo i prosto. Zimno, ponuro, mokro i samotnie – tak właśnie spędzają Święta czworonogi z łódzkiego schroniska na ul. Marmurowej w Łodzi. Nie mogliśmy z dnia na dzień odwrócić ich losu, mogliśmy jednak chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć zwierzaki organizując zbiórkę. Po uprzednim skontaktowaniu się ze schroniskiem otrzymaliśmy listę rzeczy, których pracownicy tej placówki potrzebują dla zapewnienia godnych warunków przebywającym tam pupilom.

Ogłosiliśmy zbiórkę i wspólnymi siłami stworzyliśmy całkiem pokaźną paczkę, którą 20 grudnia zawieźliśmy do schroniska. Udało się zebrać: sporo suchej i mokrej karmy, koce, przysmaki a nawet nowe miseczki.

Byliśmy dumni, że tyle ludzi o wielkich sercach trenuje w naszym Studio! 😊