PRACA


Praca dla trenera personalnego w studiu treningowym:

Szukasz miejsca do prowadzenia treningów personalnych?
Chcesz współpracować z ludźmi pełnymi pasji, z wiedzą i doświadczeniem w branży?

Jesteśmy prywatnym, kameralnym studiem treningu personalnego w Łodzi. Na naszej sali prowadzone są treningi personalne z trenerem. Organizujemy również obozy treningowe, treningi grupowe i zajmujemy się szkoleniami. Stawiamy na swobodną atmosferę i wzajemne wsparcie rozwoju.
Nasze studio na zdjęciach możesz zobaczyć [tutaj].

Szukamy trenera/trenerki personalnej do dłuższej współpracy i współtworzeniu naszego studia. Zależy nam by do naszego zespołu dołączyła osoba stawiająca na rozwój, pełna pasji do aktywności, dbająca o własną markę trenerską i stawiająca na jakość wykonywanych usług.

Oferujemy możliwość prowadzenia swoich klientów na naszej sali za atrakcyjną stawkę, jak również dostarczanie nowych podopiecznych ze strony studia. Z przyjemnością będziemy promować Cię również w naszych Social Mediach, wspierać marketingowo w rozwoju marki osobistej i angażować w inne projekty, jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę.

* Jest możliwość współpracy ze studiem tylko w poszczególne dni/godziny lub zaplanowanie pełnego wymiaru godzin – forma dowolna, wszystko do ustalenia.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wysyłania CV oraz kilku słów o sobie na adres:
kontakt@movefactory.pl z tytułem: APLIKACJA NA STANOWISKO: TRENER PERSONALNY.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Move Factory Studio, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.