PROMOCJA NA START – trening personalny


PROMOCJA trening personalny – tylko do końca sierpnia w Move Factory możecie skorzystać z wyjątkowej promocji na trening dla 2 osób. Na czym ona polega i jak z niej skorzystać – koniecznie czytajcie dalej lub zajrzyjcie w inne zakątki naszej strony, by dowiedzieć się więcej o naszym studiu i poznać pełną ofertę. 🙂

Trening personalny promocja 1+1! 

Chcesz zacząć trenować, ale nie wiesz jak i gdzie? Nie masz pewności, czy współpraca z trenerem personalnym i czas spędzony na sali treningowej będzie owocny? W Move Factory znajdziesz trenerów, którzy dzielą wiedzę, doświadczenie i pasję do sportu, a przy tym gwarantują świetną atmosferę i prawdziwe rezultaty.

Do naszego teamu dołączył właśnie kolejny świetny specjalista – DAMIAN!  
Wiedza Damiana, zarówno w zakresie treningu jak i dietetyki, pomoże Wam osiągnąć swój cel szybko i efektywnie. Pod jego skrzydłami bardzo szybko poczujecie się lepiej i zaczniecie widzieć efekty, nie tylko te sylwetkowe, ale również i zdrowotne.

 
Więcej o Damianie: [TUTAJ]
Znajdziecie go również w social mediach: [TUTAJ]

Potrzebujesz dodatkowej motywacji by zacząć treningi? 

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą motywacją jest dobre towarzystwo! My oferujemy nie tylko świetnego i sympatycznego trenera, ale również… kogokolwiek, z kim TY chcesz trenować! 🙂 

Weź ze sobą kupla, przyjaciółkę, sąsiada, żonę, czy siostrę i trenujcie aż
przez 3 miesiące płacąc tylko za jedną osobę!

Nasz CENNIK znajdziecie tutaj: [TUTAJ]

Promocja na trening personalny obowiązuje przy zapisach do Damiana tylko do końca sierpnia, warto więc pospieszyć się z decyzją, bo miejsca w jego grafiku szybko uciekają!

Kim jesteśmy? – więcej o Move Factory

Jesteśmy Studiem treningu personalnego w Łodzi. Znajdujemy się na Olechowie-Janowie, na ul. Hetmańskiej 18. Na naszej sali odbywają się tylko treningi personalne z naszymi trenerami, co daje poczucie komfortu i wyjątkową atmosferę. Nie spotkanie w naszej przestrzeni przypadkowych ludzi i nie musicie martwić się o to, czy ławeczka na której chcecie ćwiczyć będzie wolna. 🙂 Nasi trenerzy to najlepsi specjaliści i przede wszystkim pasjonaci tego, co robią. Niejeden już nasz podopieczny zdążył się zarazić pasją do ruchu i dziś nie wyobraża sobie już dnia bez treningu. 

Jak wygląda współpraca z trenerem personalnym w Move Factory? 

Współprace w naszym studiu zawsze zaczynamy od bezpłatnych konsultacji. To taka przestrzeń na to, byście Wy poznali nas, a my Was. Konsultacje przeprowadza Patryk, który jest właścicielem studia. Podczas takiego spotkania zostaje przeprowadzony obszerny wywiad (preferujemy holistyczne podejście do tematu, dlatego plan treningowy musi być opracowany indywidualnie w oparciu o doświadczenia treningowe, dietę, zdrowie, kontuzje czy styl życia) i uzgodnione zostają cele i potrzeby każdego z Was, jakie chcecie osiągnąć. 

Następnie trafiacie już w ręce Damiana, który przeprowadzi kilka dodatkowych testów i rozpocznie z Wami sportową przygodę! 

Jak skorzystać z promocji na trening personalny 1+1? 

Napisz do nas maila: kontakt@movefactory.pl lub zadzwońcie pod numer: 787023272 lub 503701222