NOWOŚĆ w Move Factory!


Od niedawna w naszym Studio pojawiły się pewne nowości. Wiszące z pod sufitu łańcuchy, haki i rączki to nic innego, jak sprzęt przydatny do wykonania w pełni specjalistycznego treningu, przygotowującego do wzięcia udziału w biegach typu OCR. Nowopowstała konstrukcja wraz z dotychczasowym sprzętem tworzy kompletny zestaw dzięki któremu poprawicie swoje umiejętności techniczno-sprawnościowe.

Moda na biegi OCR trwa w najlepsze. Coraz więcej miłośników aktywnego trybu życia decyduje się, by zmierzyć się z innymi lub zwyczajnie sprawdzić swoje możliwości. Jedno jest pewne, biegi typu Runmageddon, Barbarian Race, Runaway, Biegun, Adrenaline Rush i wiele innych to spora dawka adrenaliny, rywalizacji ale i pozytywnej energii od której nietrudno się uzależnić.

By jednak wziąć udział w każdym z nich warto przygotować swoje ciało do odpowiedniego wysiłku. Pomogą Wam w tym zajęcia organizowane przez jednego z naszych trenerów – Patryka, trenera przygotowania motorycznego, zawodnika fali Elite w biegach z przeszkodami.

Nie jest istotne na jakim etapie przygotowania jesteście. Czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tym sportem czy jesteście stałymi bywalcami tego rodzaju wydarzeń sportowych. Specjalistyczne zajęcia kompleksowo przygotują Was i pomogą wyeliminować słabe strony.

Nauczycie się techniki pokonywania poszczególnych przeszkód, wzmocnicie tak ważny w tych biegach chwyt oraz poprawicie ogólną sprawność i wydolność organizmu dzięki czemu z satysfakcją przekroczycie linię mety.  Zajęcia odbywają się zarówno na sali treningowej, jak i w terenie. Dzięki takiemu zróżnicowaniu będziecie mieli możliwość przetestowania swoich możliwości na różnych poziomach.

Więcej o zajęciach: https://movefactory.pl/oferta/treningi-grupowe/