KONKURS – aktywne wakacje


Lato to często czas roztrenowania, w którym ilość naszych treningów i ich intensywność znacząco się zmniejsza. Dzieje się tak często za sprawą wakacyjnych wyjazdów, weekendów spędzanych poza miastem czy gorąca, które sprawia, że zwyczajnie mniej nam się chce. My jednak walczymy z tym i nie zwalniamy tempa!

Aktywne wakacje z #MoveFactory to temat przewodni niespodzianek, które z okazji lata, dla Was przygotowaliśmy. Pierwsza zabawa to konkurs, w którym do wygrania jest VOUCHER do naszego studia o wartości 500 zł. Voucher można będzie wykorzystać na dowolną usługę oferowaną w naszym Studiu treningu personalnego.

Zasady zabawy są bardzo proste. By wciąć udział w konkursie wystarczy pod postem konkursowym umieszczonym w naszych mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/movefactorystudio udzielić odpowiedzi na pytanie: „Z kim lubisz spędzać aktywnie czas i w jaki sposób?”

Ze wszystkich zamieszczonych odpowiedzi do dnia zakończenia konkursu – 14 lipca, godz. 23:59, wybierzemy najlepszą, która według nas zasługuje na nagrodę główną.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 16 lipca 2019 roku, również na naszym Profilu w serwisie Facebook.

Powodzenia! 🙂