I EDYCJA OBOZU TRENINGOWEGO MOVE CAMP


I EDYCJA OBOZU TRENINGOWEGO MOVE CAMP

Zapraszamy na obóz treningowy dla dorosłych organizowany przez Move Factory w Resorcie Stara Wieś w województwie Łodzkim w maju 2022! Ilośc miejsc ograniczona. Zachęcamy do rezerwowania pobytu.

Obóz treningowy Move Camp

Data: 4-8.05.2022 (rozpoczęcie godz. 18:00, wyjazd godz. 11:00)

Miejsce: Resort Stara Wieś, Pątnów (136 km od Łodzi) 

Cena: 1400 zł/ osobę (Przedsprzedaż do 20 marca 1300 zł) 

Ilość uczestników: 10 

 

Plan obozu Move Camp

Zapraszamy serdecznie na pierwszą edycję obozu treningowego Move Camp. Oferta obozu skierowana jest do osób dorosłych na każdym poziomie wytrenowania. Mile widziane są zarówno osoby regularnie uprawiające sport, jak amatorzy i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem. Każdy bowiem bez trudu poradzi sobie z czekającymi go wyzwaniami, a dostosowanie poziomu do każdego z uczestników sprawi, że nie ma mowy o tym, by sobie nie poradzić lub wręcz przeciwnie – się nudzić. Ograniczona ilość uczestników daje komfort każdemu z uczestników, że trener prowadzący zajęcia do każdego podejdzie indywidualnie i dopasuje trening do potrzeb i możliwości.

Korzyści z udziału w obozie Move Camp

Podczas kilku dni obozu można znacząco poprawić swoja kondycję, sprawność, a nawet zauważyć zmiany w sylwetce. Nasi obozowicze będą dbali nie tylko o aktywność fizyczną, ale również o dietę, dzięki specjalnemu cateringowi dietetycznemu. Ponadto aktywny czas przeplatany będzie również regeneracją i odnową biologiczną, dzięki czemu po powrocie odczuje się znaczne zwiększenie energii oraz zrelaksowaną głowę.

Jak się zapisać na obóz?

Zgłoś chęć zapisu mailowo (kontakt@movefactory.pl), na naszym FB, telefonicznie (502-263-272) lub bezpośrednio w naszym studiu treningu personalnego – Move Factory. Zarezerwowanie miejsca na obozie wiąże się z opłatą za uczestnictwo za pośrednictwem przelewu na konto:

Odbiorca: Marta i Patryk Kiępisty s.c.
Tytuł przelewu: MOVE CAMP + imię i nazwisko uczestnika
Numer konta: 51 1140 2004 0000 3302 7702 0919 (mBank) 

 

Więcej szczegółów w ofercie na naszej stronie:

OFERTA OBÓZ TRENINGOWY MOVE CAMP