Darmowy próbny trening personalny przez cały PAŹDZIERNIK


Jesteś z Łodzi i okolic? Szukasz miejsca na trening? To świetnie! Masz okazję skorzystać z darmowego treningu personalnego w swojej okolicy!

Próbny trening personalny

Październik – darmowy trening personalny w Łodzi

Październik to czas wracania do regularnej aktywności po wakacjach. Wiele osób szuka dopiero swojego miejsca, w którym mogłaby zacząć aktywność fizyczną. Często jednak brakuje nam przekonania lub mamy obawy przed rozpoczęciem zajęć w danym miejscu. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapraszamy do Move Factory!

 

Po co iść na próbny trening personalny?

Na taki trening warto zapisać się, gdy rozważamy rozpoczęcie współpracy z trenerem personalnym. Daje to bowiem możliwość poznania trenera (jego wiedzy, osobowości i nastawienia) przed zakupem karnetu oraz sprawdzenie, czy odpowiada nam klimat miejsca, do którego mielibyśmy chodzić.

 

Jak wygląda takie spotkanie?

Podczas próbnego treningu personalnego będzie przeprowadzony skrócony wywiad, mający na celu poznanie osoby trenującej, jej doświadczeń, stanu zdrowia i potrzeb [ok. 15minut]. Następnie zostanie przeprowadzony trening pokazowy. Będzie dopasowany do możliwości osoby ćwiczącej. Podczas takiego spotkania można zadawać trenerowi nurtujące nas pytania i poznać jego wizję dotyczącą długotrwałej współpracy.

 

Czy po treningu próbnym muszę kupić karnet?

Nie! Takie spotkanie to okazja do poznania naszego studia, nie zobowiązuje jednak w żaden sposób do zakupu karnetu. Naturalnym jest, że by rozpocząć współpracę z trenerem personalnym trzeba złapać z nim dobry kontakt oraz czuć się dobrze w danym miejscu. Każdy oczekuje i potrzebuje czegoś innego. Odpowiedź na pytanie, czy tym czego potrzebujemy jest MOVE FACTORY, znajdziemy właśnie podczas takiego spotkania.

 

Jak umówić się na próbny trening personalny w Move Factory?

Wystarczy zadzwonić pod numer: 502263272 | 503701222, napisać maila: kontakt@movefactory.pl lub zostawić wiadomośc prywatną w naszych Social Mediach.
FB / IG

 

Więcej informacji:

Ciekawi Cię, kto u nas pracuje? Sprawdź w zakładce ZESPÓŁ lub kliknij LINK!

Chcesz sprawdzić ile kosztują treningi personalne w Move Factory? Sprawdź w zakładce OFERTA -> TRENING PERSONALNY lub kliknik LINK