1 Urodziny Move Factory


W niedzielę 23 września obchodziliśmy równy rok, jak jesteśmy z Wami. 😊 Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla Was poczęstunek, wiele atrakcji oraz specjalne promocje. Nie zawiedliście nas i bardzo było nam miło, że tak tłumnie przyszliśmy, by dzielić z nami ten dzień.

Zorganizowaliśmy dwa treningi grupowe, na które można było dołączyć za darmo po uprzednim zapisaniu. Rafał prowadził zajęcia ruchowe na poziomie OPEN, Patryk zaś postanowił przygotować wersję dla tych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność na poziomie HARD. Obie grupy dały z siebie wszystko i świetnie sobie poradziły z przygotowanymi zadaniami za co należą się ogromne gratulacje.

Dodatkowo tego dnia odbywał się sportowy challange, który należało wykonać w jak najszybszym czasie. Chętnych do zmierzenia się nie brakowało, a poprzeczka ustawiona była bardzo wysoko. Challange polegał na wykonaniu (mężczyźni) 15kcal Airbike, 10x Box Jump, 10x Sit up Ball; (kobiety) 10kcal Airbike, 10x Step Jump, 10x Sit up.

Klasyfikacja pod koniec dnia wyglądała następująco:

Wygrani zabrali do domu nagrody w postaci gadżetów, kosmetyków i odżywek. 😊

Podczas dnia pełnego emocji i sportowych rywalizacji nie mogło zabraknąć również czegoś dobrego. Dzień uprzyjemniały wszystkich zdrowe słodkości od Ach Och Wypieki oraz przekąski i zdrowe koktajle przygotowane przez firmę Body Chief, z którą mamy przyjemność współpracować.

Oczywiście znalazły się również atrakcje dla naszych najmłodszych, którzy przyszli tego dnia z rodzicami. Każda z pociech mogła wziąć udział w konkursie i za wykonanie poprawnie kilku ćwiczeń otrzymać nagrodę. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli za wiele miłych słów i życzeń, a nawet prezentów od serca, których zupełnie się nie spodziewaliśmy. Mamy nadzieję, że wszystkie życzenia się spełnią i w przyszłym roku będziemy cieszyć się tym dniem w jeszcze większym gronie. 😊