Kinga

Kinga

trener personalny

Specjalistka od kształtowania kobiecej figury i dbania o zdrowie. Kompletksowo zajmie się planem treningowym, zmotywuje w trudnych chwilach i doradzi co powinno się znaleźć na talerzu. Pod jej opieką możesz być pewna, że w krótkim czasie zobaczysz pożądane efekty! 

O mnieKilka słów o sobie

Kiedy kilkanaście lat temu postanowiłam popracować nad swoją sylwetką i rozpoczęłam regularne treningi, nie sądziłam, że zostanę trenerem. Na początku była to tylko moja pasja, ale po jakimś czasie widząc, jak wiele pozytywnych zmian dzięki regularnym ćwiczeniom oraz zdrowej, zbilansowanej diecie dokonało się w moim organizmie, postanowiłam zacząć pomagać też innym.

Pragnienie dzielenia się doświadczeniem doprowadziło do uzyskania przeze mnie licencji trenera personalnego oraz instruktora pilates. Czynnie pracuję jako trener już od sześciu lat, ciągle dążę do poszerzania swojej wiedzy i uczestniczę w dodatkowych kursach i szkoleniach.

Aktualnie studiuję również dietetykę kliniczną, by w przyszłości nie tylko umieć trenować ciało, ale również je odżywiać. Moim marzeniem jest prowadzić klientów kompleksowo, drogą wprost do upragnionej sylwetki i zdrowia.

W treningach skupiam się na holistycznym podejściu do człowieka. Kładę bardzo duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń i staram się tak dobierać ćwiczenia, aby trening był skuteczny i dopasowany do każdego indywidualnie.

Serdecznie zapraszam na treningi!

Certyfikaty

Kinga
Kinga
Kinga
Kinga
Kinga
Kinga