Damian

Damian

trener

Cześć. Mam na imię Damian i jestem tutaj by Ci pomóc. Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, czy jesteś osobą początkującą, czy masz już doświadczenie treningowe. Jestem, by poprowadzić Cię tam, gdzie chcesz.

O mnieKilka słów o sobie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunki dietetyka. Pasjonatem naturalnego kształtowania sylwetki. Z siłownią związany jestem od wielu lat. Pracą trenera zająłem się by dzielić się moją pasją z innymi osobami i pomagać w osiąganiu celów treningowych. 

Spełniam się teraz jako trener personalny i dietetyk. Połączenie tych dwóch dziedzin daje pełną wiedzę potrzebną do realizacji celów. Mam sporo sukcesów na koncie związanych z prowadzeniem klientów zarówno pod kątem sylwetkowym, jak i niwelowania dolegliwości bólowych.

Podczas współpracy pomogę Ci zwiększyć świadomość ciała i wznieść Twoje wyniki na wyższy poziom. Pomogę Ci uniknąć powielania typowych błędów oraz nauczę poprawnie się poruszać, bez narażania na niepotrzebne kontuzje. Zadbamy o sylwetkę, pozbędziemy się uciążliwych bólów, poprawimy kondycję i nauczymy poprawnie poruszać. Zrealizujemy każdy cel, jakiego zapragniesz, a nawet więcej. 

W treningach kładę duży nacisk na holistyczny rozwój ciała i technikę wykonywanych ćwiczeń. W pracy z klientem nie tylko potrafię mówić, ale i słuchać. Jest to istotne, ponieważ nawet najbardziej optymalny plan treningowy ukierunkowany dla Twoich potrzeb mógłby okazać się klapą. Dlaczego? Otóż chociażby dlatego, że mamy inne obowiązki poza treningiem, każdy ma inny tryb życia i zrobienie dwóch sesji treningowych na 100% nie da nam tyle co długofalowa praca na 60%. Istotna jest powtarzalność, a nie bycie idealnym przez chwilę. Dlatego podczas współpracy będziemy dyktować sobie tempo procesu dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. 

Najważniejszą zasadą w mojej pracy jest – NIE SZKODZIĆ. Praca z ciałem i klientem to odpowiedzialne zadanie, które wymaga odpowiedniej analizy potrzeb, dogłębnego studium przypadku i obserwowania efektów na każdym etapie współpracy. Ten sam trening dla jednego może okazać się zbawieniem, a dla innego dołożoną cegiełką do pogłębienia się napięć w ciele, wystąpienia kontuzji czy zwiększenia dolegliwości bólowych.