TRENINGI ONLINE


Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań.

Trening personalny we własnym domu?
Tak, to możliwe.

Do oferty wprowadzamy treningi online. Każdy, kto chce popracować nad formą bez wychodzenia z domu lub we własnym ogrodzie, może liczyć na pełne wsparcie swojego trenera personalnego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że Twój trening jest spersonalizowany pod Twoje potrzeby i możliwości, a codzienne wsparcie trenera w takich kwestiach jak regeneracja, odżywianie czy inne aktywności, pozwoli Ci osiągnąć wymarzony efekt.

 

ETAP 1 – KONSULTACJE

Współpracę rozpoczynamy od bezpłatnych konsultacji, podczas których trener zbierze informacje o Twoich doświadczeniach, stanie zdrowia, potrzebach i możliwościach. To również czas na zadanie wszystkich nurtujących Was pytań i wzajemne poznanie.

W zależności od celów treningowych trener po rozmowie, może podesłać dodatkowo do wypełnienia kwestionariusz, w którym na kolejnych etapach monitorowane będą efekty współpracy.

ETAP 2 – TRENINGI ONLINE

Treningi odbywać będą się we wcześniej ustalonych dniach i godzinach za pośrednictwem video-konferencji. Trening ułożony jest każdorazowo indywidualnie pod konkretną osobę w oparciu o zebrane podczas konsultacji informacje i na bieżąco aktualizowany według potrzeb. Dzięki połączeniu video trener, na ile to możliwe pomoże Ci kontrolować ruch Twojego ciała, pokaże jak dokładnie wykonywać dane ćwiczenie, czy zwyczajnie zmotywuje, by dać z siebie więcej!

ETAP 3 – MONITOROWANIE EFEKTÓW

Podczas współpracy trener na bieżąco monitoruje efekty i w razie potrzeby wprowadza zmiany w planie. Dzięki temu możecie być pewni, że trening doprowadzi Was do wymarzonych rezultatów, a cały proces przebiegnie sprawnie i przyjemnie. J

 

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas:
FB: @movefactorystudio
kontakt@movefactory.pl

lub dzwoń pod:
503-701-222 |502-263-272