Jak powstało Move Factory?


Dwoje ludzi z pasją, postanowiło stworzyć miejsce, gdzie będzie można zadbać o zdrowie, sylwetkę a przy okazji przyjemnie spędzić czas. Miejsce, gdzie wiedza miesza się z pasją, a jakość usług zawsze pozostanie na wysokim poziomie. Ogrom pracy, planów i pomysłów przewinęło się przez ich głowy, zanim powstał finalny projekt. Jedno jednak wiedzieli na pewno – musi być wyjątkowo! Move Factory to MY, Ci ludzie to MY 😊 Marta i Patryk. Jesteśmy małżeństwem ze wspólną pasją do ruchu i zarażania zdrowym stylem życia innych.

Po tym, gdy powstał pomysł, potrzebowaliśmy lokalu. Gdy trafiliśmy na wolne miejsce w Galerii Hetmańskiej od razu wiedzieliśmy, że to właśnie jest to! Później wszystko działo się lawinowo. Zarwana noc spędzona na liczeniu, sprawdzaniu i projektowaniu potencjalnego planu wnętrza. Nad ranem zapadła decyzja – bierzemy! Jednocześnie uradowani, jak i pełni obaw rozpoczęliśmy rajd po urzędach, załatwianiu formalności i podpisywaniu umów. Finalnie, po kilku dniach można było zacząć wiercić! 😊 Tak właśnie z 4 pustych ścian powstało to, co macie przyjemność oglądać do dzisiaj.

Co ciekawe wszystko, co tworzy markę Move Factory zostało stworzone przez nas samych. Logo, materiały, każdy plakat, każda wizytówka to nasz projekt i wykonanie, meble zostały rozrysowane na kartce papieru, a następnie stworzone przez kochanego tatę przy konieczności zmiany domowej kuchni w tymczasowy warsztat. 😊 W zależności od tego co było potrzebne zamienialiśmy się w architekta, grafika, marketingowca, a czasem nawet pracownika budowy. Dlatego też to miejsce ma dla nas szczególne znaczenie. Ma cząstkę naszej duszy, co sprawia, że ma dla nas większe znaczenie, niż można by przypuszczać.

Jak jest teraz?

Teraz, 23 września mieliśmy przyjemność obchodzić 1 urodziny Studia Move Factory. 😊 I tym razem jest już inaczej. Tym razem Move Factory to już nie tylko MY, ale przede wszystkim WY. To miejsce żyje pełnią życia dzięki Wam, naszym podopiecznym. Codzienność, którą możemy z Wami dzielić jest czystą w sobie przyjemnością. Przychodzicie do nas, dzielicie się z nam emocjami, pasjami i zostawiacie u nas również cząstkę siebie, za co ogromnie dziękujemy. To miejsce nie byłoby tak wyjątkowe, gdyby nie WY. Jako trenerzy, zżywamy się w pewien sposób z każdym z Was z osobna, a wy z nami.