E-Book


 

Chcesz zacząć treningi w domu, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Nie czujesz się pewnie, gdy ćwiczysz tylko w oparciu o filmy z Internetu lub samą książkę z ćwiczeniami?

Chcesz mieć pewność, że Twoje działania doprowadzą Cię do upragnionego celu?

 

Wiemy, jak to jest, gdy się zaczyna – wszystko wydaje się dziwne. Trudne nazewnictwo odstrasza, nie masz pewności, czy wykonujesz poprawnie wszystkie ćwiczenia i czy rzeczywiście uzyskasz efekty, na jakich Ci zależy. Przecież, gdy już wkładasz tyle energii w trening i zdrowe odżywianie, to chcesz mieć pewność, że robisz wszystko jak należy. Czyż nie?

 

Dlatego postanowiliśmy stworzyć ebook, który pomoże Ci w rozpoczęciu bezpiecznego treningu w domu! Ebook składa się z 3 bloków:

 

TEKST:

90 stron ebooka, podzielonych na 4 części:

  • I. część: to warstwa merytoryczna, w której tłumaczymy, na co zwrócić uwagę podczas treningu w domu. Opowiadamy dodatkowo o zdrowym trybie życia, o tym, jak się motywować i co jeszcze warto zrobić, by osiągnąć sukces.
  • II. część: to kompendium wiedzy dotyczące ćwiczeń. Wszystko po to, by trening, który będziesz wykonywać, był bezpieczny i efektywny. Znajdziesz tu opis każdego ćwiczenia zawartego w planie i opis techniki jego wykonywania.
  • III. część: to Twój plan treningowy umieszczony zarówno w przejrzystej tabelce, jak i jako rozpiska wszystkich 56 dni planu.
  • IV. część: to materiały do druku, w których znajdziesz planer treningowy, dzienniczek żywienia czy kartę postępów.

 

VIDEO:

Dostaniesz od nas dostęp do platformy, w której znajdziesz filmy przedstawiające poprawne wykonanie i technikę każdego z ćwiczeń w planie treningowym. Dodatkowo znajdziesz tam naszą propozycję rozgrzewki i inne przydatne materiały. Dostęp ten otrzymujesz bezterminowo.

 

KONSULTACJE Z TRENEREM:

To część, która znacząco wyróżnia nasz ebook na tle innych tego typu produktów. Do Twojej dyspozycji są konsultacje z trenerem, który tworzył tego ebooka. Jeśli więc coś wyda Ci się niejasne, chcesz skonsultować na początku technikę ćwiczeń, pojawią się jakieś problemy w zrozumieniu treści lub po prostu zrodziły się w Twojej głowie dodatkowe pytania, możesz umówić się na konsultacje. Takie konsultacje możesz również wykorzystać po skończonym planie treningowym, by dowiedzieć się, co robić dalej i jak kontynuować swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

 

Konsultacje mogą mieć różną formę:

  • Spotkanie w naszym studiu treningu personalnego w Łodzi przy ul. Hetmańskiej 18;
  • Videokonferencja;
  • Chat na Facebooku.

 

Co wyróżnia nasz e-book?

W ebooku bardzo dużo uwagi przykładamy do wytłumaczenia techniki wykonywania ćwiczeń. Wynika to z naszego doświadczenia i wielu przypadków „nieumiejętnego” zabierania się za ćwiczenia. Zwłaszcza osoby początkujące narażone są na różnego rodzaju kontuzje i przeciążenia, gdy podchodzą do treningów bez odpowiedniego (merytorycznego) przygotowania.

 

Ebook sprawdzi się również dla osób, które chciałyby zacząć ćwiczyć w domu, a za jakiś czas przenieść swoją aktywność na siłownię. Podstawy techniki wykonywania ćwiczeń, podejścia, motywacji czy zdrowego stylu życia będą doskonałym fundamentem do rozwijania swojej aktywnej przygody!

Kup E-Book