3. urodziny Move Factory


Dzisiaj zaczęliśmy URODZINOWY TYDZIEŃ W MOVE FACTORY. 🙂

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną postanowiliśmy zrezygnować z corocznie organizowanych dni otwartych z tej okazji. Przenosimy część zabawy do bezpieczniejszych Social Mediów i obiecujemy, że nikt nie ucierpi! 

Przygotowaliśmy powiem na ten tydzień kilka promocji i zabaw zarówno dla tych, którzy są już naszymi klientami, jak i dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad dołączeniem do naszego Studia. 

Na co możecie liczyć?

KONKURS

  1. Konkurs #2urodzinyMoveFactory

Zabawa polega na zrobieniu sobie zdjęcia w Studiu i opublikowaniu go w formie postu na swoich mediach społecznościowych. Zdjęcie musi mieć oznaczenie studia [@movefactorystudio], profil trenera oraz hashtag #2urodzinymovefactory. Każdy, kto dołączy do zabawy otrzyma od nas upominek niespodziankę. Najlepsze zdjęcie otrzyma natomiast nagrodę główną w postaci 3 darmowych treningów i gadżetów firmowych. 

Czas trwania konkursu: 21.09-27.09.2020r.;
Zadanie konkursowe: opublikowanie zdjęcia na Facebooku lub Instagramie w formie postu. Zdjęcie musi być oznaczone @movefactorystudio oraz [@trenerpersonalnypatrykkiepisty | @aleksandrakwiasowska lub @kaletkatrener] i podpisane hashtagiem #3UrodzinyMoveFactory byśmy mogli je odnaleźć;
Wyniki konkursu: zostaną ogłoszone do 30.09.2020r.;
Nagroda: 1 wybrane zdjęcie otrzyma 3 darmowe treningi w Studiu | każdy uczestnik, który wykona zadanie konkursowe może liczyć na upominek niespodziankę;

RABAT:

  1. Dla naszych klientów, przez cały tydzień wszystkie karnety -10%

Wszystkie miesięczne karnety na treningi personalne kupione w tym tygodniu [21.09-27.09.2020r.] będą sprzedawane w obniżonej cenie. Na karnety 3-miesięczne obowiązuje dodatkowe -5% rabatu.

PROMOCJA:

  1. Darmowy pierwszy trening dla nowych klientów

Przez cały tydzień wszyscy, którzy chcą zobaczyć jak funkcjonuje nasze studio mogą skorzystać z opcji darmowego treningu personalnego. W celach umówienia się, zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na FB @movefactorystudio | SMS: 503701222 | lub mailowo: kontakt@movefactory.pl 

PROMOCJA

  1. Promocja 2+2

Dla wszystkich nowych klientów obowiązuje promocja na zakup treningów personalnych. Przy zakupie 2 pojedynczych treningów personalnych, dwa kolejne otrzymuje się gratis. 

PROMOCJA

4. Zajęcia grupowe OCR przez miesiąc za darmo.  

Zapisz się w tym tygodniu na zajęcia OCR, które odbywają się w czwartki o 19:30-21:00 i korzystaj z wiedzy trenera i wsparcia #movefactoryteam przez kolejne 3 zajęcia.

 

Oprócz obowiązujących promocji zapraszamy wszystkich, którzy mają czas i ochotę na kawałek ciasta w środę, w dniu urodzin. Będziemy czekać z domowymi słodkościami oraz pyszną świeżo mieloną kawą.  <3